Stacjonarne warsztaty tworzenia kosmetyków

Stacjonarne warsztaty tworzenia kosmetyków
Pandemia dużo zmieniła w prowadzeniu naszych warsztatów. Otworzyliśmy się na zajęcia online i w formie wysyłkowych pudełek dla klienta indywidualnego oraz dla firm. Teraz wracamy do spotkań stacjonarnych. Czy cieszycie się tak samo jak my?
Zobaczcie na zdjęciach jak wyglądają nasze warsztaty. Dbamy o szczegóły i stawiamy na ekologię. Nie używamy plastikowych opakowań, a zamiast tego znajdziecie na naszych warsztatach  szklane i drewniane pudełka i akcesoria. Są też miski otrębowe, które tak tak, dobrze myślicie – są jadalne 🙂.
Nasze warsztaty dzielimy na część teoretyczną, podczas której poznajecie tajniki tworzenia kosmetyków naturalnych. Dzielimy się z Wami wiedzą, ciekawostkami. Każdy z Was dostaje od nas konspekty z wydrukowanymi informacjami, przepisami i ciekawostkami.
Druga część to część praktyczna. Podczas niej tworzycie kosmetyki. Pracujemy na wysokiej jakości składnikach. Na warsztatach wykorzystujemy także produkty z naszej manufaktury kosmetyków naturalnych Rosa.Panna Poranna – naturalne kosmetyki z energią.
Każdy z Was wychodzi z naszych spotkań z głową pełną wiedzy oraz pięknymi i ładnie ozdobionymi kosmetykami.
Zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *