Poznajcie Rosę.Pannę Poranną – moją markę kosmetyków naturalnych

Poznajcie Rosę.Pannę Poranną – moją markę kosmetyków naturalnych

Kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami dobrą wiadomością. Od ponad pół roku bardzo intensywnie pracuję nad swoją marką kosmetyków naturalnych. I oto dziś chciałam Wam przedstawić Rosę. Pannę Poranną.

Rosa. Panna Poranna to boginka, która skoro świt stąpa po łąkach i sadach skąpanych rosą w poszukiwaniu cennych darów natury. Zbiera je, aby w swojej magicznej chatce wyczarować naturalne kosmetyki!

Są to produkty z odrobiną magii, pozytywnej energii od samego rana i tworzone z ogromną pasją!

Poznajcie moją manufakturę naturalnych kosmetyków – Rosę. Pannę Poranną! Intensywnie pracuję nad nią od ponad pół roku, a w marzeniach była ze mną od dobrych kilku lat. Teraz przyszedł czas, aby podzielić się tą dobrą nowiną i zaprosić Was do świata Rosy.Panny Porannej.

Cieszę się bardzo, że będziecie mogli poznać mnie nie tylko od strony warsztatów Eko-warsztaty Wielki Kufer, ale także poznacie moją manufakturę kosmetyków naturalnych.

Już dziś możecie polubić stronę Rosy na Facebooku oraz Instagramie @rosa.pannaporanna! Będę tam zdradzać szczegóły, pokazywać produkty, które znajdą się w ofercie Rosy. A uwierzcie mi, że będzie tego sporo. Będą też akcesoria kosmetyczne i do masażu.

Sklep internetowy ruszy od 1 lipca, także już niebawem.

Zapraszam!

Link do strony Rosy na Facebooku: KLIK

Na Instagramie szukajcie Rosy jako @rosa.pannaporannaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *