Wieczór panieński – warsztaty z niespodzianką

Wieczór panieński – warsztaty z niespodzianką

Wieczór panieński to zawsze wielkie wydarzenie. Organizując imprezę z tej okazji chcemy zapiąć wszystko na ostatni guzik i zrobić wszystko, aby wydarzenie było na długo zapamiętane.

Proponuję od 8 lat na wieczory panieńskie warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych, warsztaty tworzenia świec, lasów i sukulentów w słojach oraz warsztaty tworzenia zdrowych słodyczy. To świetna forma spędzenia czasu w kobiecym gronie, połączona z nauką tworzenia kreatywnych rzeczy. Warsztaty cieszą się dużym powodzeniem, a Panie zawsze są bardzo zadowolone z przebiegu spotkania.

Dodatkowo warsztaty kosmetyczne poszerzam często o naukę kilkunastu elementów japońskiego masażu Kobido, jestem bowiem certyfikowaną masażystką tego liftingującego masażu.

Zawsze mam też dla Panny Młodej i jej koleżanek niespodziankę. Jako, że mam swoją manufakturę kosmetyków naturalnych – Rosa. Panna Poranna  dla Panny Młodej przygotowuję prezent w postaci kosmetyku z maufaktury, a dla pozostałych osób przygotowuję kody rabatowe na zakupy w sklepie.

Zapraszam na warsztaty!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *