Opinie uczestników i referencje

Opinie uczestników i referencje

Warsztaty dla każdego kto chce rozpieścić swoje ciało. Zamiast sklepowych kosmetyków, których składy brzmią bardzo tajemniczo, robimy własnoręcznie balsamy, kremy, oleje i wcierki do włosów,odżywki do paznokci, pomadki i wiele innych cudownych produktów.Najważniejsze jest to, że traktujemy swoje ciało kosmetykami najwyższej jakości. Monika posiada ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli, pomoże jeśli coś nie wychodzi jak powinno:). Najlepsza rekomendacja to gładka skóra, lśniące włosy i piękne paznokcie. Polecam z całego serca

Agnieszka

 

Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków prowadzone przez Monikę to relaks dla duszy i ciała. Duża porcja wiedzy w postaci konspektów, dobrej jakości materiały i ładne opakowania. Pod czujnym okiem prowadzącej krok po kroku przygotowujemy samodzielnie kosmetyki. A radość i satysfakcja z samodzielnie wykonanego kremu czy serum – bezcenne! 

Ania

 

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy warto, to nie. Nie warto. Nie warto się zastanawiać tylko szybciutko zapisywać się na warsztaty prowadzone przez Monikę. Wiedza, doświadczenie, naturalne składniki, wspaniałe kosmetyki i to wszystko w świetnym towarzystwie. Polecam całego serca.

Dorota

 
Było ekstra  zaraz będziemy testować samodzielnie przygotowany peeling.
 Anetta
 
Mój kosmetyk pachnie pięknie. Dziękuje dziękuje dziękuje.  Takie piątki trzynastego to najpiękniejszy wypoczynek.
 Małgorzata
 
Moniko, Slow Cafe- dziękuję Wam za fantastyczny wieczór! Uśmiech nie schodzi mi z twarzy! Zdecydowanie chce więcej! Pozdrawiam i do zobaczenia w kwietniu, a teraz idę wykorzystać moje ”dzieło życia” .
Monika – było SUPER.  Czekam na następne warsztaty .
Jolanta


Ja także czekam na następne  Suuuuper warsztaty, fajna prowadząca  POLECAM!!
Magda


Ja tez się cieszę, że się mogłyśmy spotkać się w takim gronie ;-).
Joanna


Było cudnie i pachnąco.
Dorota


Kameralna grupa, dużo informacji, pełny relaks w oderwaniu od pracy.
Barbara

WSPÓŁPRACĘ ZE MNĄ POLECAJĄ

 

 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *