O nas

O nas

Naturalna pielęgnacja to część mojego życia. Od lat pasjonuje mnie tworzenie naturalnych kosmetyków i środków czystości. Stworzyłam i prowadzę manufakturę kosmetyków naturalnych Rosa.Panna Poranna. Prowadzę również bloga – wielkikufer.pl. Jest to strona poświęcona naturalnej pielęgnacji, kosmetycznemu DIY oraz zdrowemu stylowi życia. Wszystko w zgodzie z naturą.

 

Jestem z Trójmiasta. Od 2014 roku prowadzę w całej Polsce warsztaty kosmetyki naturalnej. Od 2017 roku także warsztaty tworzenia produktów wellness & spa i naturalnych środków czystości. Warsztaty prowadzę samodzielnie lub z pomocą kilku osób ( wszystko uzależnione jest od ilości uczestników). Są to zarówno warsztaty stacjonarne jak i online. Przygotowuję i wysyłam również boxy do samodzielnego stworzenia kosmetyków. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Przywiązuję dużą wagę do składów i zawartości pięknych opakowań z kosmetykami. Nie zawsze jednak nasz ulubiony krem czy balsam może pochwalić się dobrym jakościowo składem i właściwościami dla naszej skóry. Warto więc sięgnąć po naturalne, domowe kosmetyki, które wykonamy w domowym zaciszu dla siebie i domowników. Zapewniam Cię, że jest to proste i gwarantuje doskonałą zabawę. Zapraszam do przeczytania informacji w zakładce O WARSZTATACH oraz OPINIE UCZESTNIKÓW i REFERENCJE.
Interesuję się także dietetyką kosmetyczną czyli wpływem tego co jemy na nasz wygląd i stan skóry. Ukończyłam studia podyplomowe z kosmetologii oraz kurs dietetyki kosmetycznej i kurs zielarstwa. Oprócz pracy zawodowej i bloga redaguję artykuły do czasopism branżowych. Moje przykładowe publikacje:
1. Wegańska Kuracja – Magazyn Kobiet Mademoisselle (14.10.2015)
2. Relacja z warsztatów kosmetycznych – Natura i TY (9/10.2015)
3. Domowe kosmetyki z jajek – Natura i Ty (3/4.2016)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *