Koreański event z drogerią Hebe – robimy koreańskie kosmetyki

Koreański event z drogerią Hebe – robimy koreańskie kosmetyki

Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków prowadzimy od 2014 roku, ale takich warsztatów nie mieliśmy jeszcze okazji prowadzić! Zdecydowanie zapisują się w naszej warsztatowej historii jako warsztaty PREMIUM!

14 marca prowadziliśmy koreańskie warsztaty w Warszawie dla Drogerii Hebe. Do sklepów wchodził nowy katalog z produktami koreańskimi i stąd właśnie pomysł na event. Wyjątkowość całego eventu polegała na tym, że wszystko było na najwyższym poziomie, dopracowane w każdym najmniejszym calu od serwetek po mnóstwo zielonych roślin wokół. Nie było mowy o pomyłce, jakimkolwiek brandingu czy plastikowych opakowaniach. Wszystko musiało być ekologiczne, najwyższej jakości, po prostu najlepsze!

Goścmi wydarzenia byli znani dziennikarze urodowych magazynów oraz znane blogerki. Wszystko udało się wspaniale, goście i organizatorzy byli bardzo zadowoleni z naszej warsztatowej części, a my wrócilismy do domu z ogromną satysfakcją. Kochamy to co robimy i bardzo się cieszymy, z każdego kolejnego warsztatowego sukcesu! Zobaczcie zdjęcia.

 

Zdjęcia wykonała Joanna PaxtonDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *