Atrakcje na wieczór panieński

Atrakcje na wieczór panieński

Wieczór panieński to niesamowite wydarzenie. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, bo wspomnienia z tego dnia zostają do końca życia. Pamiętam jak dziś swój wieczór panieński i wspaniałą grę miejską zorganizowaną przez moje przyjaciółki. Dlatego też kiedy jestem poproszona o zorganizowanie warsztatów tworzenia kosmetyków naturalnych, lasów w słoju lub świec – staję na wysokości zadania, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Atrakcje na wieczór panieński mogą być różne, ale jedno wiem – dobra zabawa musi być! Na swoich warsztatach stawiam na luz i dobrą zabawę. Do tego dodaję ciekawostki z dziedziny kosmetyki naturalnej, abyście mogły dowiedzieć się czegoś nowego.

Słucham waszych wyobrażeń i planów, doradzam, staram się przeistoczyć wasze marzenia w rzeczywistość. Tematyka marynarska lub tropikalna? Proszę bardzo! Warsztaty na plaży? Nie ma sprawy! Apartament, mieszkanie, kawiarnia ? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować warsztaty w takich miejscach. Mało miejsca w mieszkaniu, brak odpowiednich sprzętów? Nie ma żadnego problemu, bo wszystko przywożę ze sobą.

A kiedy widzę wasze zadowolone miny, zaskoczenie, że na stołach jest tak dużo składników i dodatków i pozytywne recenzje w mediach społecznościowych, to serce aż chce wyskoczyć z niesamowitej radości!

Dziękuję i polecam się Wam i Waszym znajomym.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *