O mnie

Przywiązuję dużą wagę do składów i zawartości pięknych opakowań z kosmetykami. Nie zawsze niestety nasz ulubiony krem czy balsam może pochwalić się dobrym jakościowo składem i właściwościami dla naszej skóry. Warto więc sięgnąć po naturalne, domowe kosmetyki, które wykonamy w domowym zaciszu dla siebie i domowników. Zapewniam Cię, że jest to proste i gwarantuje doskonałą zabawę.
Prowadzę od 2014 roku w całej Polsce warsztaty z kosmetyki naturalnej. Od 2017 roku także warsztaty tworzenia produktów wellness & spa i naturalnych środków czystości. 

Swoją wiedzą dzielę się z uczestnikami warsztatów. Przekazuję ją w formie mini wykładów, przygotowuję konspekty dla każdej uczestniczki. Wspólnie wykonujemy na warsztatach naturalne kosmetyki, oparte jedynie na sprawdzonych i pozbawionych chemii produktach. Każdy uczestnik wychodzi z warsztatów z własnym kosmetykiem, sporą dawką wiedzy oraz nowymi przepisami na naturalne kosmetyki do wykorzystania w domowym zaciszu. Nasze spotkania to doskonały relaks i oderwanie się od codziennych spraw.

Zapraszam do śledzenia profili na Facebook’u, gdzie jako pierwszy dowiesz się o kolejnych warsztatach.

Prowadzę również warsztaty dla firm (podczas wyjazdów integracyjnych, szkoleń, pikników rodzinnych) oraz współpracuję z Agencjami Eventowymi. (Rekomendacje przesyłam na życzenie).

Organizuję także wieczory panieńskie, urodziny z naturalnymi kosmetykami i babskie spotkania z naturalną pielęgnacją.

Warsztaty mogą być poprowadzone także w języku obcym – angielskim lub rosyjskim.

Wystawiam faktury VAT.