O mnie

Nazywam się Monika Laskowska i jestem autorką tej strony. Prowadzę również bloga – wielkikufer.pl. Jest to blog poświęcony naturalnej pielęgnacji, kosmetycznemu DIY oraz zdrowemu odżywianiu. Wszystko w zgodzie z naturą.
Od 2014 roku prowadzę w całej Polsce warsztaty kosmetyki naturalnej. Od 2017 roku także warsztaty tworzenia produktów wellness & spa i naturalnych środków czystości. 
Przywiązuję dużą wagę do składów i zawartości pięknych opakowań z kosmetykami. Nie zawsze niestety nasz ulubiony krem czy balsam może pochwalić się dobrym jakościowo składem i właściwościami dla naszej skóry. Warto więc sięgnąć po naturalne, domowe kosmetyki, które wykonamy w domowym zaciszu dla siebie i domowników. Zapewniam Cię, że jest to proste i gwarantuje doskonałą zabawę.
Swoją wiedzą dzielę się z uczestnikami warsztatów. Przekazuję ją w formie mini wykładów, przygotowuję konspekty dla każdej uczestniczki. Wspólnie wykonujemy na warsztatach naturalne kosmetyki, oparte jedynie na sprawdzonych i pozbawionych chemii produktach. Każdy uczestnik wychodzi z warsztatów z własnym kosmetykiem, sporą dawką wiedzy oraz nowymi przepisami na naturalne kosmetyki do wykorzystania w domowym zaciszu. Nasze spotkania to doskonały relaks i oderwanie się od codziennych spraw.
Zapraszam do śledzenia profili na Facebook’u, gdzie jako pierwszy dowiesz się o kolejnych warsztatach.

Prowadzę również warsztaty dla firm (podczas wyjazdów integracyjnych, szkoleń, pikników rodzinnych) oraz współpracuję z Agencjami Eventowymi. Rekomendacje znajdziesz w zakładce REFERENCJE.

Organizuję także wieczory panieńskie, urodziny z naturalnymi kosmetykami i babskie spotkania z naturalną pielęgnacją.

Warsztaty mogą być poprowadzone także w języku obcym – angielskim lub rosyjskim.

Wystawiam faktury VAT.